Profil spoločnosti

Time&Data s.r.o je spoločnosť poskytujúca inovatívne a cenovo dostupné riešenia vstupných, identifikačných a dochádzkových systémov.

Firma bola založená v roku 2009 priamym nadviazaním na skúsenosti v oblasti bezpečnostných a ďalších elektronických systémov získaných v zahraničí.

Po postupnom nadobudnutí potrebných skúsenosti s distribúciou jednotlivých produktov a riešením množstva súvisiacich špecifických problémov z praxe, sme sa primárne zamerali na veľkoobchodnú činnosť (predaja zabezpečovacích technológii).

Distribuujeme produkty renomovaných výrobcov zabezpečovacej techniky.

Ponúkame vám technicky progresívne výrobky, (vyrábané priamo pre našu spoločnosť a máme preto možnosť ovplyvňovať ich špecifikáciu) a maximálny flexibilný prístup pri riešení jednotlivých špecifických požiadavok zákazníka, čoho dôkazom je množstvo realizovaných atypický riešení.

Našim cieľom je poskytovať komplexnú starostlivosť, technickú podporu a servis našim partnerom a zákazníkom, pričom kladieme dôraz na profesionálny prístup s možnosťou otestovania si najnovších produktových noviniek.

Neustále pracujeme na zlepšovaní ponuky sortimentu tovaru a služieb.

Našim dlhodovým cieľom je stať sa vašim stabilným a spoľahlivým dodávateľom zabezpečovacích systémov zvyšujúcich úroveň zabezpečenia.